معرفی انواع گاوصندوق

by گاوصندوق in آگوست 22, 2019

معرفی انواع گاوصندوق

امروز در سایت گاوصندوق به درخواست شما کاربران عزیز مطلبی را درباره با انوع گاوصندوق آماده کرده ایم که می توانید مطالعه کنید تا در خرید گاوصندوق راهنمای بهتری داشته باشید.

چرا باید گاوصندوق داشت؟

قطعا همه شما عزیزان در منزل یا اداره یا شرکتتان مدارکی دارید که برای شما از اهمیت بالاتری برخوردار هست جدا از صندوق های امنیت باید محلی را برای امنیت سندها مدارک و … داشت تا مدارک و حتی پول یا جواهرات شما حفاظت شود و مورد امنیت قرار گیرد.

جنس بدنه گاوصندوق از چه جنسی می باشد؟

اصولا گاوصندوق بخاطر ذات امنیتی خود از فلزهایی با آلیاژ بالا ساخته میشود این فلزها به دو شکل در گاوصندوق ها استفاده می شود فلز معمولی با آلیاژ بالا و فلز های روکش دار که در ادامه بیشتر در مورد این مساله گاوصندوق ها صحبت میکنیم.

همچنین بخوانید: معرفی انواع در ضدسرقت + عکس

قابلیت های اتصال گاوصندوق به چه شکل است؟

شما برای اینکه گاوصندوقی را که استفاده می کنید امنیتش را بیشتر بالا ببرید باید این گاوصندوق را به یه قسمتی گیردار و به اصطلاح پیچ کنید که طی این اتفاق اتصالی انجام می شود که از حمل گاوصندوق جلوگیری میکند جدا از حمل و جابجایی در مواقع اتفاقات طبیعی ماننذ زلزه هم از جابجایی جلوگیری میشود.

انواع قابلیت اتصال گاوصندوق ها:

1 – زمینی
2 – دیواری

ویژگی های یک گاوصندوق چیست؟

قطعا شما برای امنیت کالاها و مدارک و اسنادی که ارزش بالایی دارند گاوصندوق را خریداری میکنید در همین صورت است که ویژگی ها اولویت بالاتری میگیرند و مهم است که ویژگی های متمایزی را یک گاوصندوق داشته باشد که به برخی از این ویژگی های مهم می پردازیم

ویژگی های گاوصندوق:

1 – ضدسرقت
2 – نسوز
3 – ضد اسید
در ادامه میتوانیم بشتر در مورد این ویژگی ها برای شما کاربران عزیز بنویسیم.

انواع گاوصندوق ها به چند نوع تقسیم میشود؟

گاوصندوق ها جدای از شکل و اندازه و جنس تولید شده به سه حالت تقسیم میشوند که بر این حالت ها هستند:
1 – گاوصندوق رومیزی
2 – گاوصندوق ایستاده
3 – گاوصندوق دیواری

معرفی انواع گاوصندوق

معرفی انواع گاوصندوق

محدوده قیمت گاوصندوق ها برای مصارف خانگی چند تومان است؟

ما در سایت گاوصندوق به محتوای قیمتی گاوصندوق ها میپردازیم ولی برای اینکه حدود قیمت گاوصندوق های مورد استفاده در منطل را بدانید اصولا قیمتی تا هشت میلیون و پانصد بر اساس ویژگی ها و نوع دارند.

گاوصندوق چه رنگ هایی دارد؟

گاوصندوق کالایی است که بر اساس ویژگی ها و نوع تولیدی می تواند از رن های مختلف استفاده شود یکی از دلایلی که رنگ گاوصندوق میتواند به هر رنگی باشد استفاده در محیط هایی برای استتار بهتر گاوصندوق است در مواردی شاهد هستیم که گاوصندوق را در قسمت هایی از منزل نصب میکنیم که میخواهیم هم رنگ محیط باشد تا دید مناسب برای دیگران نداشته باشد و از امنیت بیشتری برخوردار شود.

همچنین بخوانید: معرفی انواع کلید + عکس

انواع گاوصندوق از نظر کاربرد

یکی دیگر از ویژگی ها یا انواع گاوصندوق که میتوان به آن اشاره کرد نوع استفاده و تولید شده گاو صندوق می باشد مانند اینکه گاوصندوق به چه شکل تولید شده است. گاوصندوق ها اصولا به دو نوع تولید می شوند

1 – گاوصندوق الکترونیکی
2 – گاوصندوق مکانیکی

پرمخاطب ترین و به اصلاح پرفروش ترین گاوصندوق ها کدامند؟

شما گاوصندوق را برای امنیت کالاها و جواهرات و اسنادتان خریداری میکنید پس مهم ترین فاکتور امنست بالای گاوصندوق خریداری شده است این مساله که حتما گاوصندوق بزرگ یا خیلی گران قیمت باشد مهم نیست نکته ای که میتوان به آن اشاره کرد کاربردی بودن گاوصندوق است مثلا گاوصندوق های کتابی که به شکل کتاب تولید شده اند و میتواند در کتاب خانه منزل شما استفاده شود یا گاوصندوق هایی که به شکل صندوق چه های کوچک و کاربردی تولید شده است کاوصندوق های خیلی کوچکی که میتوان در کابینت نصب کرد و مورد استفاده قرار داد.

برندهای تولیدی گاوصندوق کدامند؟

در ایران برندهای موفق زیادی در حال تولید گاوصندوق با امنیت خیلی بالا هستند که قطعا از رقیب های خارجی فعالیت بهتری دارند حداقل در تولید گاوصندوق در ایران میتوان این مثال را با افتخار اعلام کرد در ادامه به برخی از برندهای گاوصندوق ایرانی و خارجی میپردازیم:

کراس
روستیک
کاوه
ایگل
نامسون
هانیول
نوین آرا
متفرقه
گنج بان

گران قیمت ترین و ارزان قیمت ترین گاوصندوق ها کدامند؟

قیمت تمام شده گاوصندوق بسته به نوع تولید شده گاوصندوق و موارد اولیه استفاده شده است برخی موارد که یک گاوصندوق را متمایز میکند مانند نسوز بودن و ضد اسید بودن است که این ویژگی اگر کنار الکترونیکی بودن گاوصندوق بیایید در قیمت تمام شده این کالا تاثیر دارد.
اصولا صندوق های الکترونیکی های جدید که تولید شده اند بدلیل تکنولوژی های استفاده شده در آنها از قیمت بالاتری برخوردار هستند البته باید این نکته هم در نظر بگیریم که شکل ظاهری هم در افزایش قیمت یک گاوصندوق تاثیر دارد.
وزن تولید شده یک گاوصندوق حجم و اندازه و جنس استفاده شده در بدنه هم در قیمت تاثیرگذار است.

در پایان امیدواریم توانسته باشیم راهنمای مناسبی در مورد انواع گاوصندوق ها برای شما کاربران عزیز را گردآوری کرده باشیم. شما میتوانید گاوصندوق را از فروشگاه های مرتبط با برند های تولید شده خریداری کنید تا از گارانتی و پشتیبانی و نصب گاوصندوق بهره ببرید.
اگر نقد و پیشنهادی به ما دارید میتوانید در این مورد با ما تماس بگیرید تا با جان و دل پذیرای آن باشیم.

همچنین اگر شما فروشنده و یا نصاب گاوصندوق هستید میتوانید با پشتیبان سایت تماس گرفته و در سایت به معرفی شما بپردازیم قطعا سایت تخصصی گاوصندوق از سایت هایی هست که اگر شما فروشنده و تولید کننده و نصاب گاوصندوق هستید باید در این سایت معرفی شوید تا کاربران در انتخاب هایشان با شما و خدماتتان بیشتر آشنا شوند

تماس با پشتیبانی در تلگرام:
Poshtiban_site@

One Comment

Leave a Reply